Aktualności

Boże Ciało 2019

Informujemy że w dniu 21.06.2019 nasze biuro będzie nieczynne. 

Zapraszamy do kontaktu w dniu 24.06.2019

czytaj więcej

Majówka 2019

Informujemy że w dniach 0d 01.05.2019 do 06.05.2019 (weekend majowy) nasze biuro będzie nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

czytaj więcej

AWARIA SIECI TELEFONICZNEJ

W związku z awarią sieci telefonicznej i internetowej w dniu dzisiejszym kontakt z nami może być utrudniony.

 

czytaj więcej

DLACZEGO PRZESYŁKI KURIERSKIE DROŻEJĄ?

Klienci indywidualni oraz firmy na pewno zwrócili uwagę na znaczną podwyżkę w cennikach kurierów. W niektórych przypadkach sięga ona nawet 20%, co może znacząco obciążyć budżet tych, którzy często korzystają z usług przewoźników.

czytaj więcej

Aktualizacja Cenników

Witam serdecznie,

W związku z dynamicznymi zmianami cen w firmach kurierskich spowodowanymi podwyżką cen paliw na polskim rynku oraz dużą ilością przesyłek w sieciach kurierskich jesteśmy zmuszeni zaktualizować nasz cennik usług kurierskich. Nowe stawki znajdziecie Państwo w zakładce CENNIK na naszej stronie.

Mimo wszystko żywimy nadzieję, że podwyżki cen nie będą wpływać na naszą dotychczasową współpracę.

Z poważaniem
Zespół iExpress

czytaj więcej

Świadczenie usług przez iExpress 12 listopada 2018

Szanowni Państwo,

12 listopada 2018 roku będzie dniem ustawowo wolnym od pracy zgodnie z uchwaloną ustawą z dnia 7 listopada 2018 r. o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.

W związku z powyższym informujemy, że w tym dniu iExpress nie będzie realizować serwisu operacyjnego i obsługi klienta.

Będziemy dla Państwa dostępni już od dnia następnego.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Przedstawicielem Handlowym lub Działem Obsługi Klienta iExpress.

Pozdrawiamy,
Zespół iExpress

czytaj więcej

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Od zawsze dbamy o ochronę Twojej prywatności i stale podnosimy standardy zabezpieczania danych osobowych. Od 25 maja zacznie obowiązywać unijne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), dlatego wprowadziliśmy istotne zmiany w Regulaminie iExpress sp. z o.o. Jednocześnie zgody na przetwarzanie danych, które już udzieliłeś zachowują swoją ważność. Jeżeli chcesz, nadal możesz wycofać je w dowolnym momencie.
 

czytaj więcej

Tryb pracy DPD oraz DHL w okresie majowym 2018

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającymi się długim weekendem, tryb pracy DPD Polska przedstawia się następująco:

czytaj więcej

Weekend Majowy 2018

Szanowni Klienci


informujemy, że Biuro Obsługi Klienta serwisu iExpress24.com.pl  nieczynne będzie w dniach ustawowo wolnych od pracy 1 i 3 maja.

czytaj więcej

Coroczna aktualizacja cen

Szanowni Państwo,

w związku z coroczną aktualizacją cenników przewoźników DHL, DPD, GEIS oraz inPost nieznacznej zmianie ulegają cenniki transportu przesyłek kurierskich świadczonych przez tych przewoźników. Szczegóły dostępne są w zakładce Cenniki, na głównej stronie serwisu.

czytaj więcej

Inpost Międzynarodowy - Wycofanie

Szanowni Klienci

Informujemy, że usługa wysyłki paczek za granicę InPost Cross Border zostanie wycofana począwszy od dnia 1 stycznia 2018 roku. Dostarczenie paczek wcześniej nadanych będzie realizowane do 31 stycznia 2018r.

czytaj więcej

UWAGA : DPD BRAK ODBIORÓW OD DNIA 20.12.2017

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż DPD Polska nie przyjmuje do realizacji nowych zleceń, aby skoncentrować się na doręczeniach przesyłek i wywiązać z już podjętych wobec Klientów zobowiązań.
W celu weryfikacji możliwości przyjęcia zleceń prosimy o ponowienie wiadomości po 26 grudnia 2017.

czytaj więcej

Ranking. Najlepsze firmy kurierskie 2017 roku

Do badania wybrano siedem największych ogólnopolskich firm, które obsługują wasze przesyłki: DHL, DPD, FedEx, GLS, Inpost, Pocztex, UPS.

czytaj więcej

Awaria - informacja z godziny 15:44

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniu 29.05.2017 r. od godziny 13.00, wskutek zewnętrznej awarii światłowodu, kontakt z naszą firmą jest utrudniony.


Dostawca usług telekomunikacyjnych intensywnie pracuje nad rozwiązaniem tego wyzwania.

czytaj więcej

Awaria WebService DPD

W dniu dzisiejszym odnotowaliśmy awarię API DPD WebService. Oznacza to, że nie działają żadne usługi związane z DPD w tym:

obsługa DPD rozliczanych samodzielnie
obsługa DPD by IAI
generowanie protokołów nadania DPD

czytaj więcej

Paczkomaty InPostu znikną z naszego regionu? Spółka ma spore problemy

Szef Integer.pl, do którego należy InPost ostrzega, że jego firma może stracić płynność finansową i grozi jej ogłoszenie upadłości. Wiązałoby się to z usunięciem wszystkich popularnych paczkomatów.

 

czytaj więcej

Wyłączenie usługi Inpost na www.iexpress24.com.pl

W związku z nieprofesjonalnym podejściem firmy InPost do Państwa jako klientów z wydłużającym się terminem zwrotów pobrań oraz doliczaniem opłat za odbiór przesyłek od Państwa w wysokości 6 zł za każdą paczkę, za które powinniśmy Państwa obciążyć a nie będziemy, z dniem dzisiejszym od godziny 12 możliwość wysyłki za pośrednictwem InPost na www.iexpress24.com.pl zostaje wstrzymana.

czytaj więcej

Zwrot pobrań tydzień 17 / 2017

W związku z długim weekendem majowym, zwroty pobran za tydzien 17 roku 2017 zostaną zrealizowane w dniu 08.05.2017.

czytaj więcej

Certyfikat Firmy Godnej Zaufania dla iExpress sp. z o.o.

Nawiązując do badań rynkowych przeprowadzanych przez firmę CBOK Sp. z o.o. z Rybnika, specjalistę w dziedzinie Badań Opinii Klientów, z satysfakcją zawiadamiamy, że iExpress Sp. z o.o. została nagrodzona Certyfikatem „Firma Godna Zaufania 2017”.

Certyfikat „Firma Godna Zaufania” istnieje na polskim rynku od 2013 roku i jest jednym z najpopularniejszych wyróżnień wydawanych w Polsce. Przyznawany jest przedsiębiorcom cechującym się nieskazitelną opinią wśród klientów i kontrahentów.

iExpress Sp. z o.o. otrzymała Certyfikat „Firma Godna Zaufania 2017” za nienaganną opinię w Internecie, zasługi biznesowe, a przede wszystkim za jakość świadczonych usług i wyróżniające podejście do klienta. Nasz profesjonalizm, poparty rzetelnym prowadzeniem działalności gospodarczej, miał niezwykle istotny wpływ na wynik badania, który umożliwił przyznanie nam wyróżnienia.

czytaj więcej

Od marca pod jedną flagą

W ciągu zeszłego roku zaszły w Grupie Geis duże zmiany. Teraz proces dobiega końca i od marca wszystkie spółki Geis będą działać pod jednym znakiem towarowym.

czytaj więcej

Od teraz kurierzy InPost w całej Polsce przyjmują płatności kartą

InPost przy współpracy z Mastercard®wyposażył 2,5 tysiąca swoich kurieróww zbliżeniowe mobilne terminale płatnicze (tzw. mPOS-y). Dzięki temu obecnie zapewniamy klientom możliwość płacenia za przesyłkę kartą płatniczą lub telefonem u wszystkich swoich kurierów na terenie całego kraju. Odbiorcy mogą przyjmować paczki „za pobraniem” bez korzystania z gotówki, co ułatwia i przyspiesza płatność, a także sprawia, że jest ona bezpieczniejsza.

czytaj więcej

Płatność kartą za przesyłki pobraniowe DPD

Miło nam poinformować, że DPD  udostępniła możliwość płatności kartą za przesyłki płatne przy odbiorze. Wszyscy kurierzy DPD zostali wyposażeni w terminale, które umożliwiają rozliczenia bezgotówkowe. Usługa ta jest dostępna na terenie całego kraju.

 

czytaj więcej

ZAPOZNAJ SIĘ Z CENNIKIEM NA ROK 2017

Pragniemy poinformować, że z dniem 1 stycznia 2017 wprowadzimy naszą coroczną ogólną korektę stawek. Korzystamy z okazji, aby przekazać tę informację teraz, co pomoże Państwu w opracowywaniu planów na nadchodzący rok. Korekta stawek w Polsce wyniesie 4,9% i bierze m.in. pod uwagę znaczącą zmianę kursu naszej waluty, inflację i inne rosnące koszty, takie jak wydatki związane przestrzeganiem zaostrzonych przepisów bezpieczeństwa, w każdym z ponad 220 krajów i terytoriów, gdzie świadczymy usługi.

czytaj więcej

DPD PICKUP

W najbliższych dniach grupa kapitałowa DPD Polska wdroży nową funkcjonalność dotyczącą obsługi nadań i odbiorów przesyłek pod nazwą rynkową DPD Pickup. Jest to część międzynarodowego systemu należącego do DPDgroup, który w całej Europie liczy prawie 27  tys. punktów. Do sieci Pickup zostały włączone dotychczasowe punkty DPD Strefa Paczki, które przyjęły nową markę i właśnie zakończyły rebranding. Podmiotem świadczącym usługi dla konsumentów w systemie Pickup pozostaje spółka DPD Strefa Paczki sp. z o.o.

czytaj więcej

Ułatwienia dotyczące odprawy celnej w procedurze wywozu przesyłek o niskiej wartości

Szanowni Klienci,
Przepisy unijne zwiększyły limit wartości przesyłek do 1000 euro (dotychczasowa wartość 22 euro) umożliwiający zbiorcze zgłoszenie kurierskie. Oznacza to, że dopuszczalna wartość towaru w przesyłce podlegającej odprawie zbiorczej w wywozie wynosi 1000 euro zamiast dotychczasowych 22 euro i tym samym w jednej pozycji może zostać zgłoszonych wiele przesyłek, z których każda nie przekracza wartości 1000 euro. łączna waga całej przesyłki nie może przekraczać 1000 kg.

czytaj więcej

Specjalne warunki odbiorów DPD przesyłek do końca 2016 r.

przed nami okres przedświąteczny, który dla wielu z Państwa jest czasem  wzmożonej pracy. Chcąc zwiększyć satysfakcję z oferowanych przez nas usług, podjęliśmy decyzję o umożliwieniu Państwu specjalnych warunków odbiorów przesyłek mających na celu optymalizację procesów kurierskich w tym okresie.

czytaj więcej

K-EX - Nowy system informatyczny

Szanowni Państwo,

Od ponad roku firma K-EX Sp. z o.o. znajduje się w strukturach międzynarodowej grupy Geis. 

czytaj więcej

Grupa InPost osiągnęła w II kwartale 2016 r. 107 mln zł przychodów dzięki świetnym wynikom sprzedaży dla e-commerce

  • Przychody Grupy InPost w II kwartale 2016 roku wyniosły 107 mln zł i były niższe r/r o 24%. Dalszy bardzo wysoki wzrost sprzedaży usług dla sektora e-commerce o 366% r/r, która osiągnęła w II kwartale 70 mln zł, skompensował 60% spadku przychodów zamykanej tradycyjnej działalności listowej.
czytaj więcej

Urodzinowa loteria DPD - 25 lat

Twoje imię i nazwisko znajdują się na liście przewozowym?
Zarejestruj numer listu i wygrywaj!

czytaj więcej

Rejestr Operatorów Pocztowych

Milo nam poinformować że w dniu 09.09.2016 firma iExpress sp. z o.o. zostaław wpisana do Rejestru Operatorów Pocztowych.

czytaj więcej

Przerwa wakacyjna

W dniach od 06.08.2016 do dnia 13.08.2016 firma iExpress będzie przebywać na przerwie wakacyjnej (urlopie). 

czytaj więcej

Zmiana danych firmy oraz numeru konta bankowego

Bardzo miło nam poinformować Państwa że www.e-allec.com.pl została włączona do firmy iExpress Sp. z o.o..

Poniżej podajemy nowe dane firmy wraz z nowym numerem konta bankowego.

 

 

czytaj więcej

Tryb Pracy Boże Ciało 2016

w związku ze zbliżającym się długim weekendem z okazji Bożego Ciała (26 –
29 maja), tryb pracy przedstawia się następująco:

czytaj więcej

Poczta drożeje, problemy zostają. Nowy cennik od 1 marca

Poczta Polska podnosi ceny dla klientów indywidualnych. Więcej zapłacimy za listy ekonomiczne i paczki. Poczta nazywa to "przyspieszeniem cyfrowej rewolucji". Czy za tym pójdzie zniknięcie kolejek przed okienkami i szybsze doręczanie listów? Związkowcy z poczty nie pozostawiają złudzeń - stare problemy pozostaną.

 

czytaj więcej

E-allec.com.pl nowym Partnerem Klubu Biznesu MKS Dąbrowa Górnicza

Miło nam poinformować, że www.e-allec.com.pl dołączył do Volleyball Busines Club MKS Tauron Dąbrowa Górnicza. 

 

czytaj więcej

DPD Polska sfinalizowało przejęcie 100% akcji Siódemki

DPD Polska podpisało dzisiaj ostateczną umowę nabycia od Abris Capital Partners 100% akcji spółki kurierskiej Siódemka. Oba przedsiębiorstwa są obecnie w czołówce firm kurierskich w Polsce, a dzięki transakcji powstanie podmiot, który będzie kontrolował ok. 20% rynku usług ekspresowego doręczania przesyłek i paczek w Polsce, poinformował Abris.

czytaj więcej

Grupa Geis przejmuje polską firmę K-EX

Międzynarodowa Grupa Geis dynamicznie rozbudowuje swoją sieć w Polsce – po uzyskaniu odpowiednich zezwoleń urzędowych ta znana firma logistyczna przejmie wszystkie udziały spółki kurierskiej K-EX.

czytaj więcej

Pół miliona dolarów od UPS na odbudowę Nepalu

Fundacja UPS zobowiązała się przekazać pół miliona dolarów dolarów na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Nepalu. Fundacja UPS zaoferowała wsparcie finansowe i rzeczowe oraz dostawę artykułów pierwszej potrzeby oraz pomoc logistyczną przy długofalowej odbudowie kraju.

czytaj więcej

Grupa Geis przejmuje polską firmę K-EX

Międzynarodowa Grupa Geis dynamicznie rozbudowuje swoją sieć w Polsce – po uzyskaniu odpowiednich zezwoleń urzędowych ta znana firma logistyczna przejmie wszystkie udziały spółki kurierskiej K-EX.

czytaj więcej

Polski rynek usług kurierskich

Polski rynek usług kurierskich mimo że liczy około 200 firm, podzielony jest między kilku głównych graczy, wśród których są DHL, DPD, GLS, UPS, Siódemka. Już niedługo planowane są zmiany. Istniejąca od 15 lat polska firma Siódemka zostanie przejęta przez DPD Polska. Konsolidacja obu firm jest następstwem silnej rywalizacji na rynku. Pozwoli ona na pozyskanie nowych pieniędzy oraz umocnienie pozycji DPD.

czytaj więcej

FedEx kupi TNT za 4,4 mld euro

Amerykańska firma kurierska Federal Express przejmie swojego holenderskiego konkurenta TNT Express, wzmacniając  swoją obecność  na rynkach europejskich. Trzy lata temu próba przejęcia TNT nie powiodła się innej amerykańskiej firmie.

czytaj więcej

Global E-Tailing 2025

Global E-Tailing 2025 W ciągu najbliższych dziesięciu lat internetowy handel detaliczny zyska bardziej na znaczeniu, niż to dotąd przewidywano - nie tylko w krajach rozwiniętych, ale także na rynkach wschodzących.

czytaj więcej

Inpost - Międzynarodowy - Wycofanie

Szanowni Klienci

Informujemy, że usługa wysyłki paczek za granicę InPost Cross Border zostanie wycofana począwszy od dnia 1 stycznia 2018 roku. Dostarczenie paczek wcześniej nadanych będzie realizowane do 31 stycznia 2018r.

 

czytaj więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.